img

Vesti

18 medalja za atletičare AK Ruma na 6. Gospojinskom mitingu u Šapcu

img

Prvog oktobra je odrzan miting u organizaciji AŠK Tempo – Šabac, na kome je učestvovalo preko 800 takmičara iz zemlje i regiona. Atletičari AK Ruma su ostvarili zapazene rezultate i osvojili 18 medalja.

Zlatne medalje su osvojili: Lena Štetić je osvojila dve zlatne medalje na 60m i 200m, Nora Srdanović 200m, Dunja Zrakić kugla, Petar Stanojčić 800m.
Srebrne medalje su osvojile: Mihajlo Ljaljić 60m, Tina Šulava 300m, Srba Makuljević 300m, Anđelina Mihajlović skok udalj, Vuk Živanić skok udalj, Nikola Petrović skok udalj, Marko Topolić 800m.
Bronzane medalje su osvojili: Bogdan Maćešić 60m, Lana Kašić 60m, Luka Milovanović 200m, Ognjen Kukić 200m, Jelena Samardžija kugla, Dunja Zrakić bacanje vorteksa.

Na istom takmičenju učestvovali su još i Stefan Nemarović, Elena Orlović, Nađa Pelić, Danilo Košutić, Luka Zrakić, Đorđe Martinović, Sara Krivaja, Danica Maletić, Miloš Pavlić, Darko Košutić, Ognjen Kukić, Lena i Nađa Petrović, Nina Novaković, Milica Kresojević, Taisa Mandić, Helena Stošić, Aleksa Stojšić, Lorean Mandić, Tara Pejović, Sara Antić, Marko Zec, Anđela Milovanović i Novak Srdanović.

Ovo je jedna od poslednjih trka na stazi za ovu godinu, a rumski atletičari se nakon uspešnih rezultata okreću pripremama za narednu sezonu.