img

Mesne zajednice

R u m a

 

Prva mesna zajednica Ruma
Glavna br. 249, tel. 022/473 503, prvamz@ruma.rs
Predsednik: Slobodan Popović

Druga mesna zajednica Ruma
Glavna br. 249, tel. 022/473 503, drugamz@ruma.rs
Predsednik: Milenko Sekulić

Treća mesna zajednica Ruma
27. oktobar br. 40 D5, tel. 022/472 125, trecamz@ruma.rs
Predsednik: Aleksandar Popović

Četvrta mesna zajednica Ruma
Partizanska br. 41, tel. 022/471 810, cetvrtamz@ruma.rs
Predsednik: Perica Gaković


 

Platičevo
Lale Janića br. 1, tel. 022/2451 070, mzplaticevo@ruma.rs
Predsednik: Jovan Salatić

Hrtkovci
Karađorđeva br. 20, tel. 022/455 443, mzhrtkovci@ruma.rs
Predsednik: Ana Umićević

Dobrinci
Borkovačka br. 2, tel. 022/453 015, mzdobrinci@ruma.rs
Predsednik: Mirko Čestić

Vitojevci
Dositeja Obradovića br. 135, tel. 022/440 618, mzvitojevci@ruma.rs
Predsednik: Goran Radović

Mali Radinci
Iriška br. 2, tel. 022/457 522, mzmaliradinci@ruma.rs
Predsednik: Živko Stojković

Putinci
Ivo Lole Ribara br. 6, tel. 022/441 230, mzputinci@ruma.rs
Predsednik: Branko Mandić

Nikinci
Trg Branka Radičevića br. 3, tel. 022/443 543, mznikinci@ruma.rs
Predsednik: Velimir Milić

Buđanovci
Partizanska br. 1, tel. 022/447 215, mzbudjanovci@ruma.rs
Predsednik: Živko Krsmanović

Voganj
Rumska br. 3, tel. 022/448 007, mzvoganj@ruma.rs
Predsednik: Miladin Delić

Kraljevci
Oslobodilačka br. 1, tel. 022/449 205, mzkraljevci@ruma.rs
Predsednik: Nikola Čanadžić

Žarkovac
Dositeja Obradovića br. 2, tel. 022/2444 128, mzzarkovac@ruma.rs
Predsednik: Tomislav Blagojević

Pavlovci
Fruškogorska br. 2, tel. 022/458 002, mzpavlovci@ruma.rs
Predsednik: Gordana Zec

Donji Petrovci
R. Oparušića br. 48a, tel. 022/441 614, mzdonjipetrovci@ruma.rs
Predsednik: Radoslav Garić

Grabovci
Glavna br. 46, tel. 022/450 608, mzgrabovci@ruma.rs
Predsednik: Branislav Rahar

Stejanovci
Fruškogorska br. 17, tel. 022/454 424, mzstejanovci@ruma.rs
Predsednik: Stojan Keskenović

Klenak
Mačvanska br. 7, tel. 022/445 450, mzklenak@ruma.rs
Predsednik: Slađana Kulačin