Example of Table Blog layout (FAQ section)

Румске одбојкашице убедљиве

величина слова

22. фебруар 2017.

OdbojkaДевојке из румског одбојкашког клуба "Рума" оствариле су протеклог викенда још једну првенствену победу. На свом терену у Спортској хали у Руми, дочекале су екипу женског одбојкашког клуба "Вршац".
Одбојкашице “Руме” лагано су освојиле три бода у утакмици 15. кола
"Друге лиге Север", пошто су победиле гостујућу екипу резултатом 3:0. Први сет је окончан резултатом 25:18, други резултатом 25:12, што довољно говори о односу квалитета екипа које су у недељу изашле на паркет румске хале. Румљанке су добиле трећи сет са 25:18.
Иако у овој утакмици тренер
Слободан Гајевић није могао да рачуна на капитена, његова екипа је без великог напора надиграла свог противника. У досадашњем току такмичења Румљанке су уписале 12 победа и 3 пораза. Тренутно се са 36 освојених бодова налазе на другом месту на табели.

До краја првенства одиграће још седам утакмица, а наредног викенда гостују у Футогу. Утакмица 16. кола одиграће се у суботу са почетком у 16 часова, у сали Основне школе “Мирослав Антић”.