Articles

Резултати румских спортских клубова

величина слова

29. мај 2017.

DžudoСпортски викенд -  27/28. мај 2017. године.

>>>>>>> ЏУДО <<<<<<<

28.05.2017. године у Вршцу је одржано Првенство Србије за сениоре/ке.

После кадетске и јуниорске медаље, Бранислава Бјелић, чланица ЏК „Словен“ освојила је медаљу (бронзану) и на сениорском првенству у категорији до 48 кг.

Никола Јеремић, члан ЏК „Рума“ освојио је треће место у категорији преко 100 кг.

>>>>>>> АТЛЕТИКА <<<<<<<

Првенство Србије за старије пионире/ке одржано је 27/28.05.2017. године у Сремској Митровици.

Петар Илић у бацању кугле и штафета 4 x 100 м освојили су бронзане медаље.

20.05.2017 године одржано је ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ за млађе јуниоре/ке у Београду.

Тамара Милутиновић у трци на 400 метара освојила је 2. место са обореним личним рекордом - 58.93;

Немања Стричић, кугла 5кг, 2. место

Ивана Божић, 400м - 1.04.87

Немања Стричић, диск, 1. место

>>>>>>> РУКОМЕТ <<<<<<<

Прва лига група – Север, сениорке:

28.05.2017. 18:00 Словен - Раванград 32 : 12

ТАБЕЛА

1. Халас Јожеф                   37

2. Спартак                          36

3. Словен (Рума)                34

4. Јадран                            28

5. Срем                               25

6. Темерин                          24

7. Лаки                               24

8. Раднички Бајмок             17

9. Младост СЦ                     15

10. Раванград                      12

11. Партизан                        8

12. Петроварадин                 2

>>>>>>> ФУДБАЛ <<<<<<<

28. КОЛО СРЕМСКЕ, ДРУГЕ СРЕМСКЕ ЛИГЕ И 23.КОЛО ОЛ РУМА – ИРИГ.

27/28. МАЈ 2017.

28. КОЛО СРЕМСКЕ ЛИГЕ

Резултати 28. кола:

Хртковци – Подриње (Мачванска Митровица) 1 : 5;

Митрос (Сремска Митровица) – Напредак (Попинци) 3 : 1;

Љуково – Граничар 1923 (Адашевци) 6 : 4;

Јадран (Голубинци) – Хајдук (Дивош) 1 : 2;

Слобода (Доњи Товарник) – Рудар (Врдник) 2 : 4;

Партизан (Витојевци) – Борац (Кленак) 3 : 1;

Први мај (Рума) – Будућност (Салаш Ноћајски) 6 : 0.

ТАБЕЛА

1.    Хајдук                                   61

2.    ПРВИ МАЈ                               60

3.    Подриње                               60

4.    Слобода                                46

5.    Јадран                                   41

6.    Граничар 1923                        39

7.    Будућност                              38

8.    СЛОВЕН                                 37

9.    Љуково                                 36

10.  БОРАЦ                                   35

11.  Напредак                               34

12.  ПАРТИЗАН                              33

13.  ХРТКОВЦИ                             33

14.  Рудар                                    32

15.  Митрос                                   29

16.  ДОЊИ ПЊТРОВЦИ                  22

28. КОЛО ДРУГЕ СРЕМСКЕ ЛИГЕ

Резултати 28. кола:

Младост (Буђановци) – Граничар (Обреж) 5 : 0;

Граничар (Кузмин) – Железничар (Инђија) 1 : 1;

ОФК Брестач – Јединство (Платичево) 4 : 3;

ПСК (Путинци) – Хајдук (Вишњићево) 5 : 2;

Фрушкогорац (Манђелос) – Напредак (Жарковци) 1 : 2;

Јединство (Моровић) – Слога (Чалма) 4 : 1;

Зека Буљубаша (Равње) – Обилић 1993 (Кукујевци) 1 : 4;

Борац (Мартинци) слободан.

ТАБЕЛА:

1.    Железничар                      70

2.    Борац                               52

3.    МЛАДОСТ                          51 (утакмица више)

4.    ПСК                                  48

5.    Хајдук                              43

6.    Слога                                43

7.    Граничар (К)                     38

8.    ОФК Брестач                     38

9.    ФРУШКОГОРАЦ                 36

10.Зека Буљубаша                  33

11.Граничар (О)                      32

12.НАПРЕДАК                          26

13.Обилић 1993                      23

14.Јединство (М)                     19

15.ЈЕДИНСТВО (П)                   10

23. КОЛО ОЛ РУМА – ИРИГ

Резултати 23. кола:

Јединство (Рума) – 27. октобар (Шатринци) 5 : 2;

Полет (Никинци) – Планинац (Ривица) 4 : 0;

Војводина (Нерадин) – С.В Раднички (Ириг) 4 : 2;

Цар Урош (Јазак) – Граничар (Грабовци) 1 : 3;

Борац (Стејановци) – Слога (Вогањ) 1 ; 3;

Фрушка гора (Рума) – Сремац (Добринци) 2 : 0;

Јединство (Краљевци) – Фрушкогорац (Мали Радинци)  3 : 2.

ТАБЕЛА

1.    ФРУШКА ГОРА                 49

2.    Војводина                       48

3.    СРЕМАЦ                          48

4.    Граничар                        46

5.    ЈЕДИНСТВО (Р)               40

6.    ПОЛЕТ                            39

7.    Планинац                       37

8.    С.В Раднички                 37

9.    ФРУШКОГОРАЦ               35

10.  Цар Урош                        24

11.  27 октобар                      24

12.  ЈЕДИНСТВО (К)               13

13.  СЛОГА                            11

14.  БОРАЦ                             8

 

Serbian Croatian English German Macedonian Slovenian