Articles

Резултати румских спортских клубова

величина слова

9. мај 2017.

Ana BjelicСПОРТСКИ ВИКЕНД -  06/07. MAJ 2017.

>>>>>>> ЏУДО <<<<<<<

Европски џудо куп за кадете у Плошетију (Румунија) донео медаље репрезентацији Србије. Чланица ЏК „Словен“ Ана Бјелић остварила је одличан резултат у категорији до 40 килограма освајањем бронзаног одличја.

Ана Бјелић, у конкуренцији до 40 килограма, обрадовала је још једном све љубитеље џудоа у Србији, медаљом освојеном на Европском купу за кадете у Плоештију. У првом мечу Бјелићева је била боља од домаће такмичарке Анамарие Строе. У другом Мбера Гунес (Турска) нашла је решење за српску џудисткињу. После пораза од турске џудоке Бјелићевој је остала могућост да се бори у репасажу. Ову шансу Ана Бјелић није пропустила. Дуел са Мађарицом Естер Хармат решила је на њазари и чиме је Бјелићева освојила још једну вредну медаљу на међународној такмичарској сцени.

Уз Ану Бјелић све похвале заслужују и Бранислава Бјелић ( до 48 кг) која је била на корак до медаље и остварила пласман на пето место.

Репрезентативка Србије Андреа Стојадинов ( до 48 кг) после злата у Берлину, и у Плоештију (Румунија)се окитила шампионском титулом.

>>>>>> Т Е К В О Н Д О <<<<<<<

У организацији Теквондо клуба „Змај“ из Руме, 07.05.2017. у Спортском центру у Руми одржано је Првенство АП „Војводине“ за пионире, кадете, јуниоре и сениоре.

Испред ТК „Змај“ наступило је 35 такмичара, а освојено је укупно (у свим категоријама) 32 медаље, од чега 12 златних, 10 сребрних и 10 бронзаних медаља.

 

Пионири ТК „Змај“ освајачи медаља:

Вања Мандић – златна медаља;

Андреј Ивановић – златна медаља;

Виктор Ристовић – златна медаља;

Маша Зорица – златна медаља;

Вук Станимировић – златна медаља;

Ана Кефер – златна медаља;

Петар Мијатовић – златна медаља;

Алекса Кордић – златна медаља;

Павле Радишић – сребрна медаља;

Марко Богдановић – сребрна медаља;

Исидора Илић – сребрна медаља;

Андријана Ивановић – сребрна медаља;

Теодора Крстић – сребрна медаља;

Андреј Накарадић – сребрна медаља;

Матија Лукић – сребрна медаља;

Елена Радивојевић – сребрна медаља;

Андрија Деврња – сребрна медаља;

Ненад Јурца – сребрна медаља;

Милан Марић – бронзана медаља;

Александар Топић – бронзана медаља;

Константин Живановић – бронзана медаља;

Јана Деврња – бронзана медаља;

Милица Зорица – бронзана медаља;

Јована Делић – бронзана медаља;

Немања Деспот – бронзана медаља;

Лука Чубриловић – бронзана медаља.

Кадети ТК „Змај“ освајачи медаља:

Исидора Сладојевић – златна медаља;

Гордана Топић – бронзана медаља;

Немања Кашић – бронзана медаља.

Јуниори ТК „Змај“ освајачи медаља;

Јована Мушицки – златна медаља;

Милош Лазаревић – златна медаља;

Срђан Лукић – златна медаља.

>>>>>>> РУКОМЕТ <<<<<<<

Девојчице ЖРК „Словен“ (до 12 година - млађе пионирке) успешно су наставиле борбу за првака АП Војводине! У Спортском центру у Руми, 06.05.2017. године, победиле су екипе из Оџака и Панчева.

Medalje kuglasice>>>>>>> КУГЛАЊЕ<<<<<<<

У суботу 6. маја на пригодној свечаности ЖККг "Срем" уручене су медаље и пехари за освојено треће место у Супер лиги Србије за куглашице као и остала признања најуспешнијим куглашицама клуба, Биљани Вукелић и Марини Јокић.

>>>>>>> ФУДБАЛ <<<<<<<

24. КОЛО СРЕМСКЕ, ДРУГЕ СРЕМСКЕ ЛИГЕ И 20.КОЛО ОЛ РУМА – ИРИГ, КАО И УТАКМИЦА (17.кола) РУМЉАНА У МАЛОМ ФУДБАЛУ!!!

ДАТУМ И ВРЕМЕ: 06/07.MAJ 2017.

24. КОЛО СРЕМСКЕ ЛИГЕ

Резултати 24. кола:

06.05.2017. 16:30 Словен (Рума) – Подриње (Мачванска Митровица) 1:2,

06.05.2017. 16:30 Партизан (Витојевци) – Граничар (Адашевци) 2:0,

06.05.2017. 16:30 Први мај (Рума) – Хајдук (Дивош) 1:0,

07.05.2017. 16:30 Јадран (Голубинци) – Митрос (Сремска Митровица) 3:0,

07.05.2017. 16:30 Слобода (Доњи Товарник) – Напредак (Попинци) 2:1,

07.05.2017. 16:30 Борац (Кленак) – Рудар (Врдник) 1:0,

07.05.2017. 16:30 Будућност (Салаш Ноћајски) – Доњи Петровци 3:1,

07.05.2017. 16:30 Хртковци – Љуково 1:1.

Табела – СРЕМСКА ЛИГА

1.    Хајдук (Дивош)                          52

2.    Подриње (Мач. Митровица)         50

3.    ПРВИ МАЈ Рума                            48

4.    Слобода (Доњи Товарник)           43

5.    Јадран (Голубинци)                     38

6.    Будућност (Салаш Ноћајски)       38

7.    Граничар (Адашевци)                 33

8.    Љуково                                      32

9.    СЛОВЕН (Рума)                           30

10.  Напредак (Попинци)                   29

11.  БОРАЦ (Кленак)                         29

12.  ХРТКОВЦИ                                  27

13.  ПАРТИЗАН (Витојевци)                26

14.  Рудар (Врдник)                          25

15.  Митрос (Ср. Митровица)              23

16.  ДОЊИ ПЕТРОВЦИ                        19

24. КОЛО ДРУГЕ СРЕМСКЕ ЛИГЕ

Резултати 24. кола:

07.05.2017. 16:30 Младост (Буђановци) – ОФК Брестач 3:0,

07.05.2017. 16:30 ПСК (Путинци) – Граничар (Кузмин) 1:0,

07.05.2017. 16:30 Фрушкогорац (Манђелос) – Граничар (Обреж) 5:1,

07.05.2017. 16:30 Јединство (Моровић) – Железничар (Инђија) 0:3,

07.05.2017. 16:30 Зека Буљубаша (Равње) – Јединство (Платичево) 6:2,

07.05.2017. 16:30 Борац (Мартинци) – Напредак (Жарковац) 2:1,

07.05.2017. 16:30 Обилић 1993 (Кукујевци) – Слога (Чалма) 3:3,

07.05.2017. 16:30 Хајдук (Вишњићево) слободан.

 Табела – ДРУГА СРЕМСКА ЛИГА

1.    Железничар (Инђија)                  62

2.    Борац (Мартинци)                      46

3.    ПСК ПУТИНЦИ                            41

4.    Слога (Чалма)                            40

5.    МЛАДОСТ (Буђановци)               39

6.    Хајдук (Вишњићево)                  34

7.    Граничар (Кузмин)                     34

8.    Фрушкогорац (Манђелос)           33

9.    ОФК Брестач                              32

10.  Зека Буљубаша (Равње)            30

11.  Граничар (Обреж)                      26

12.  НАПРЕДАК (Жарковац)               20

13.  Обилић 1993 (Кукујевци)           20

14.  Јединство (Моровић)                  16

15.  ЈЕДИНСТВО (Платичево)              7         

20. КОЛО ОЛ РУМА – ИРИГ

Резултати 20. кола:

07.05.2017. 17:00 27. Oктобар (Шатринци) – Сремац (Добринци) 1:3,

07.05.2017. 17:00 Слога (Вогањ) – Фрушкогорац (М. Радинци) 0:5,

07.05.2017. 17:00 Граничар (Грабовци) – Јединство (Краљевци) 5:0,

07.05.2017. 17:00 С.В. Раднички (Ириг) – Фрушка гора (Рума) 0:2,

07.05.2017. 17:00 Планинац (Ривица) – Борац (Стејановци) 11:2,

07.05.2017. 17:00 Јединство (Рума) – Цар Урош (Јазак) 3:1,

07.05.2017. 17:00 Полет (Никинци) – Војводина (Нерадин) 1:0.

ТАБЕЛА – ОЛ РУМА – ИРИГ

1.    СРЕМАЦ (Добринци)                   45

 2.    Војводина (Нередин)                41

 3.    ФРУШКА ГОРА (Рума)                40

 4.    ГРАНИЧАР (Грабовци)               40

 5.    ЈЕДИНСТВО (Рума)                    37

 6.   Планинац (Ривица)                   33

 7.   С.В Раднички (Ириг)                 31

 8.   ПОЛЕТ (Никинци)                      30

 9.   ФРУШКОГОРАЦ (М. Радинци)     30

 10. Цар Урош (Јазак)                       24

 11. 27. Октобар (Шатринци)             23

 12. Јединство (Краљевци)                 9

 13. СЛОГА (Вогањ)                            7 

 14. БОРАЦ (Стејановци)                    7

17.  КОЛО ДРУГE ФУТСАЛ ЛИГА "ВОЈВОДИНА"

07.05.2017. 20:00 КМФ Краљевићево – КМФ Викинг 1:4

Serbian Croatian English German Macedonian Slovenian